загрузка...

Теніски, які вони є

Теніски, які вони є

Де купити і як правильно обрати чоловічі теніски
Багато чоловіків влітку віддають перевагу футболкам, але на роботу її не одягнеш, тому варто купити теніску, асортимент моделей і колірна гама яких, на сьогодні дуже велика. Практично всі виробники одягу створюють, кожен свою, колекцію літнього одягу, в якій завжди є чоловічі теніски або ж сорочки з коротким рукавом.
Умовно їх можна поділити на дві категорії:
1. Теніски-поло або трикотажні теніски.
Відмінність полягає лише в матеріалах, з яких вони виробляються. Теніски-поло, як правило, виготовляють з бавовняних, трикотажних тканин, перевагою яких, безсумнівно, є їхня еластичність. Завдяки цій властивості, футболки і теніски, а також і майки увійшли в наше життя.
Багато моделей можна віднести до повсякденного одягу. Від звичайної футболки теніски-поло відрізняє лише наявність класичного комірця і невелика планочка на гудзиках або кнопках, яких зазвичай є три. Багато виробників одягу вже не обмежуються малюнками та квітами, які пропонують фабрики з виробництва тканин, а розробляють свої, часом унікальні, фірмові або, як ще кажуть, брендові, малюнки.
З розвитком технологій виробництва тканин все частіше стали використовувати і синтетичні тканини. Зараз вони вже навчилися «дихати», надійно захищають від ультрафіолетового випромінювання і стають все більш комфортними до тіла. Часи, коли в синтетиці ходити було дуже спекотно, ми, напевно, скоро забудемо назавжди. Хочеться додати, що по стійкості до так званого "вигорання" кольору синтетичні тканини набагато перевершують натуральні. Це можна сказати і про зносостійкість синтетики. Не дарма багато виробників використовують тканини не на 100% натуральні, а надійні, практичні і дешеві напівсинтетичні.
2. Текстильні чоловічі теніски.
Текстильні чоловічі теніски - це знайома всім нам звична класична сорочка, тільки з коротким рукавом і збільшеною проймою викрійки рукавів. У більшості моделей тканина - 100% бавовна (котон). Ви можете купити теніску в клітку, велику або дрібну, смужку подовжню або поперечну, гавайку (пляжну чоловічу теніску) з пальмами та екзотичними квітами.
Вибір моделей їх дуже великий, і тому Ми будемо раді, якщо Ви ознайомившись з асортиментом нашого інтернет магазину одягу http://puhovik.kiev.ua та, переглянувши наші фото чоловічих тенісок, зробите свій вибір і зателефонуйте, щоб замовити і купити теніску-поло або текстильну чоловічу теніску.

2 сентября 2012